KIEDY -Odszkodowanie za błędy medyczne i inne SZKOPDY

Dodane: Czwartek, 19 Kwiecień, 2018  22:31
  • Telefon: 669194734
  • Lokalizacja: Radziejów
  • Kategoria: Usługi i firmy / Pozostałe usługi

Opis oferty:

KIEDY -Odszkodowanie za błędy medyczne, zaniedbanie,ZAKAŻENIA....

Kontakt Tel. 669194734
Nasza strona internetowa www.aka-odszkodowania.pl

Oferujemy bezpłatną analizę dokumentów związanych z zawartą umową.


Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm odszkodowawczych na rynku; zaufała nam duża rzesza klientów. Cechuje nas profesjonalizm i wysoka skuteczność. Zespół naszych prawników jest do Państwa dyspozycji od momentu zgłoszenia szkody aż do uzyskania satysfakcjonującego odszkodowania.

Rodzaje błędów medycznych:diagnostyczny – niezalecenie wymaganych badań lub wadliwa interpretacja,terapeutyczny – nieprawidłowa procedura leczenia, niewystarczająca lub nadmiernie ingerująca w organizm,wykonawczy – nieprawidłowe wykonanie prawidłowej procedury,organizacyjny – błędna organizacja procesu leczenia przez placówkę medyczną.Zła diagnoza lekarz rodzinny,specjalista błąd w czasie operacji, w gabinecie dentystycznym,a może jeszcze coś innego? ZAKAŻENIE poszpitalne,podczas dawania zastrzyków itp.Uzyskamy odszkodowanie.Jeżeli podczas pobytu w szpitalu czy zabiegu operacyjnego doszło do zaniedbania lub popełnienia błędu medycznego przez personel placówki medycznej, a tym samym pacjentowi wyrządzono szkodę, może on ubiegać się o odszkodowanie. DOKUMENTACJĘ ANALIZUJEMY BEZ OPŁAT I PRZYMUSU DALSZEJ WSPÓŁPRACY Z NAMI. POKRYWAMY PEŁNE KOSZTY SĄDOWE

ODSZKODOWANIE ZANIŻONO lub ODMÓWIONO TOBIE WYPŁATY ZGŁOŚ!

ODMÓWIONO TOBIE WYPŁATY ODSZKODOWANIA LUB WYPŁACONO ZBYT NISKIE !! ZGŁOŚ SIĘ DO NAS.DOKUMENTACJĘ ODSZKODOWAWCZĄ I DECYZJE TOWARZYSTWA UBEZPIECZENIOWEGO ANALIZUJEMY BEZ OPŁAT I ZOBOWIĄZANIA DO WSPÓŁPRACY Z NAMI- sprawdzamy do 16 lat w s t e c z!!!. Nasza MARŻA od 15%BRUTTO. ŚRODKI FINANSOWE OD UBEZPIECZYCIELA TRAFIAJĄ BEZPOŚREDNIO NA TWOJE KONTO I TY PŁACISZ NAM. WYPŁACAMY ZALICZKI. ADWOKAT W SPRAWACH KARNOODSZKODOWAWCZYCH G R A T I S..POKRYWAMY PEŁNE KOSZTY SĄDOWE. ..ZA .WYPADKI ŚMIERTELNE UZYSKUJEMY ODSZKODOWANIA DO 20 LAT WSTECZ.. ODKUPUJEMY SZKODY-CAŁKOWITE,CZĘŚCIOWE- Z OC/AC - do 3 lat WSTECZ.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Paweł
Na Lento.pl od 28 mar 2014
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie